3.7
Średnia ocena: Ujdzie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
187 głosów / chcą obejrzeć: / chcę obejrzeć

Obsada filmu Życie jak poker. Lista aktorów i aktorek, reżyserów i scenarzystów powiązanych z produkcją Życie jak poker.

Kliknij Lubię to Życie jak poker i oglądaj online.


Obsada ( Dodaj powiązanie )

Paweł Deląg Paweł Deląg
Wystąpił(a) jako: Max

Robert Gonera Robert Gonera
Wystąpił(a) jako: Major Aleksiej Dykow

Joanna Orleańska Joanna Orleańska
Wystąpił(a) jako: Dziennikarka / Redaktorka (gościnnie)

Maciej Tomaszewski Maciej Tomaszewski
Wystąpił(a) jako: Dejwid Koperfilc / Lekarz pogotowia / Mecenas Waserman (gościnnie)

Wojciech Dąbrowski Wojciech Dąbrowski
Wystąpił(a) jako: Urzędnik (gościnnie)

Dariusz Siatkowski Dariusz Siatkowski
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Robert Moskwa Robert Moskwa
Wystąpił(a) jako: Recepcjonista (gościnnie)

Beata Rakowska Beata Rakowska
Wystąpił(a) jako: Dziennikarka / Kobieta / Redaktorka / Urzędniczka (gościnnie)

Aldona Orman Aldona Orman
Wystąpił(a) jako: Sandra Dębowska

Jerzy Schejbal Jerzy Schejbal
Wystąpił(a) jako: Inspektor (gościnnie)

Elżbieta Golińska Elżbieta Golińska
Wystąpił(a) jako: Kobieta (gościnnie)

Andrzej Precigs Andrzej Precigs
Wystąpił(a) jako: Generał Stanisław Radziszewski (gościnnie)

Grzegorz Wojdon Grzegorz Wojdon
Wystąpił(a) jako: Kandydat / Nauczyciel w-f (gościnnie)

Mariusz Kiljan Mariusz Kiljan
Wystąpił(a) jako: Woźniak

Monika Bolly Monika Bolly
Wystąpił(a) jako: Anka, narzeczona Mietka (gościnnie)

Kazimierz Ostrowicz Kazimierz Ostrowicz
Wystąpił(a) jako: Borysek, sąsiad Kiepskich (gościnnie)

Ferdynand Matysik Ferdynand Matysik
Wystąpił(a) jako: Kolekcjoner / Kombatant / Generał / Profesor (gościnnie)

Teresa Sawicka Teresa Sawicka
Wystąpił(a) jako: Kobieta (gościnnie)

Andrzej Szopa Andrzej Szopa
Wystąpił(a) jako: Stefan (gościnnie)

Henryk Niebudek Henryk Niebudek
Wystąpił(a) jako: Stolarz Maciejewski, gospodarz Janka

Zygmunt Bielawski Zygmunt Bielawski
Wystąpił(a) jako: Widacki (gościnnie)

Bolesław Abart Bolesław Abart
Wystąpił(a) jako: Lekarz / Schmidt / Niemiec / Pleniak (gościnnie)

Mieczysław Janowski Mieczysław Janowski
Wystąpił(a) jako: Prokurator, znajomy Dębowskiego (gościnnie)

Edwin Petrykat Edwin Petrykat
Wystąpił(a) jako: Lekarz (gościnnie)

Juliusz Rodziewicz Juliusz Rodziewicz
Wystąpił(a) jako: Mężczyzna / Rybak / Rosjanin / Sekretarz / Ksiądz Koperek / Pijaczek / Ksiądz Zajączek / Kierownik /

Zuzanna Helska Zuzanna Helska
Wystąpił(a) jako: Anielka / Paulinka / Babka / Emerytka (gościnnie)

Bogusław Kierc Bogusław Kierc
Wystąpił(a) jako: Ordynator (gościnnie)

Rafał Szałajko Rafał Szałajko
Wystąpił(a) jako:

Maciej Sosnowski Maciej Sosnowski
Wystąpił(a) jako: Kamerzysta / Komentator / Krzysztof (gościnnie)

Krzysztof Kuliński Krzysztof Kuliński
Wystąpił(a) jako: Polityk / Profesor / Redaktor / Dziennikarz / Prowadzący (gościnnie)

Jadwiga Skupnik Jadwiga Skupnik
Wystąpił(a) jako: Helena Przybyłowa, matka Kostka

Andrzej Hrydzewicz Andrzej Hrydzewicz
Wystąpił(a) jako:

Stanisław Melski Stanisław Melski
Wystąpił(a) jako: Premier (gościnnie)

Danuta Balicka Danuta Balicka
Wystąpił(a) jako: Jadzia (gościnnie)

Janusz German Janusz German
Wystąpił(a) jako:

Andrzej Wilk Andrzej Wilk
Wystąpił(a) jako: Lokator (gościnnie)

Mirosława Lombardo Mirosława Lombardo
Wystąpił(a) jako: Krystyna, gosposia Dębowskich

Irena Szymkiewicz Irena Szymkiewicz
Wystąpił(a) jako: Boczkowa (gościnnie)

Kinga Zabokrzycka Kinga Zabokrzycka
Wystąpił(a) jako: Pielęgniarka (gościnnie)

Roman Czajka Roman Czajka
Wystąpił(a) jako: Antoś

Marlena Milwiw Marlena Milwiw
Wystąpił(a) jako: Baba (gościnnie)

Ludomir Olszewski Ludomir Olszewski
Wystąpił(a) jako: Ksiądz (gościnnie)

Wanda Węsław-Idzińska Wanda Węsław-Idzińska
Wystąpił(a) jako: Baba, w czołówce błędnie podano nazwisko: Węcław-Idzińska (gościnnie)

Albert Narkiewicz Albert Narkiewicz
Wystąpił(a) jako: Pan Kazimierz, pacjent

Konrad Imiela Konrad Imiela
Wystąpił(a) jako: Prowadzący / Piosenkarz / Wokalista (gościnnie)

Przemysław Sejmicki Przemysław Sejmicki
Wystąpił(a) jako: Sprzedawca (gościnnie)

Jakub Papuga Jakub Papuga
Wystąpił(a) jako: Konferansjer (gościnnie)

Ilona Ostrowska Ilona Ostrowska
Wystąpił(a) jako: Magda, córka Barbary

Katarzyna Radochońska Katarzyna Radochońska
Wystąpił(a) jako: Grażyna Grochola (gościnnie)

Andrzej Mrozek Andrzej Mrozek
Wystąpił(a) jako: Kosmita (gościnnie)

Eugeniusz Kujawski Eugeniusz Kujawski
Wystąpił(a) jako: Inspektor policji

Andrzej Wojaczek Andrzej Wojaczek
Wystąpił(a) jako: Sąsiad

Robert Kowalski Robert Kowalski
Wystąpił(a) jako: Magister / Lowelas (gościnnie)

Ewa Kamas Ewa Kamas
Wystąpił(a) jako: Kobieta z opieki społecznej (gościnnie)

Miłogost Reczek Miłogost Reczek
Wystąpił(a) jako: Siwy Dymek (polski dubbing)

Bogusław Danielewski Bogusław Danielewski
Wystąpił(a) jako: Przewodniczący (gościnnie)

Eryk Lubos Eryk Lubos
Wystąpił(a) jako: Bronek (gościnnie)

Marian Czerski Marian Czerski
Wystąpił(a) jako: Kanadyjczyk / Kowalski / Proboszcz Maślak / Poseł Pierdzimąka (gościn

Wiesław Cichy Wiesław Cichy
Wystąpił(a) jako: Kalinowski / Niemiec (gościnnie)

Wojciech Ziemiański Wojciech Ziemiański
Wystąpił(a) jako: Robotnik / Zjawa / Jóżef / Mężczyzna / Hydraulik / Malinowski / Obierka / Marek Abażur

Igor Kujawski Igor Kujawski
Wystąpił(a) jako: Doktor / Profesor (gościnnie)

Jan Blecki Jan Blecki
Wystąpił(a) jako: Mężczyzna / Oficer UOP (gościnnie)

Mariusz Drężek Mariusz Drężek
Wystąpił(a) jako: Maciej Walczak, adwokat Agnieszki (gościnnie)

Aleksandra Popławska Aleksandra Popławska
Wystąpił(a) jako: Zosia (gościnnie)

Bogdan Grzeszczak Bogdan Grzeszczak
Wystąpił(a) jako: Klient w Barze (gościnnie)

Adam Cywka Adam Cywka
Wystąpił(a) jako: Nowotnik, współlokator Domańskiej

Łucja Burzyńska Łucja Burzyńska
Wystąpił(a) jako: Paulinka / Kociębowa / Królowa / Kobieta / Staruszka / Spacerowiczka

Ewa Lorska Ewa Lorska
Wystąpił(a) jako: Urzędniczka w banku

Dorota Deląg Dorota Deląg
Wystąpił(a) jako: Patrycja

Gracjan Kielar Gracjan Kielar
Wystąpił(a) jako: Anestezjolog (gościnnie)

Medard Plewacki Medard Plewacki
Wystąpił(a) jako: Nieznajomy na moście

Paweł Orleański Paweł Orleański
Wystąpił(a) jako: Redaktor (gościnnie)

Norbert Kaczorowski Norbert Kaczorowski
Wystąpił(a) jako: Mężczyzna w biurze Adama (gościnnie)

Cezary Jankowski Cezary Jankowski
Wystąpił(a) jako: Adwokat Ewy Mroczek (gościnnie)

Marcin Rogoziński Marcin Rogoziński
Wystąpił(a) jako: Dziki / Uczeń / Pan Bóg (gościnnie)

Jerzy Mularczyk Jerzy Mularczyk
Wystąpił(a) jako: Grabarz / Łowca głów / Mężczyzna / Policjant / Fryzjer / Kobielak / Hydraulik

Andrzej Olejnik Andrzej Olejnik
Wystąpił(a) jako: Barak Obama / Rekin (głos)

Arkadiusz Głogowski Arkadiusz Głogowski
Wystąpił(a) jako: Policjant (gościnnie)

Elżbieta Czaplińska Elżbieta Czaplińska
Wystąpił(a) jako:

Irena Dudzińska Irena Dudzińska
Wystąpił(a) jako: Spikerka (gościnnie)

Aniceta Raczek-Ochnicka Aniceta Raczek-Ochnicka
Wystąpił(a) jako: Kobieta z amerykańskim paszportem (gościnnie)

Łukasz Matecki Łukasz Matecki
Wystąpił(a) jako: Policjant

Agnieszka Marzec Agnieszka Marzec
Wystąpił(a) jako: Pielęgniarka

Krystyna Krotowska Krystyna Krotowska
Wystąpił(a) jako: Dyrektorka liceum Marysi i Magdy (gościnnie)

Marek Feliksiak Marek Feliksiak
Wystąpił(a) jako: Mężczyzna / Redaktor / Anglik / Prowadzący (gościnnie)

Zdzisław Smektała Zdzisław Smektała
Wystąpił(a) jako: Mężczyzna Jan Pan (gościnnie)

Halina Śmiela-Jacobson Halina Śmiela-Jacobson
Wystąpił(a) jako: Przedstawicielka komisji (gościnnie)

Karolina Jóźwiak Karolina Jóźwiak
Wystąpił(a) jako: Kobieta (gościnnie)

Anna Grygorcewicz Anna Grygorcewicz
Wystąpił(a) jako: Ciężarna rodząca w tramwaju (gościnnie)

Georgi Angiełow Georgi Angiełow
Wystąpił(a) jako: Technik medyczny (gościnnie)

Jakub Lasota Jakub Lasota
Wystąpił(a) jako: Tajniak (gościnnie)

Monika Szalaty Monika Szalaty
Wystąpił(a) jako: Agentka nieruchomości (gościnnie)

Ewa Wyszomirska Ewa Wyszomirska
Wystąpił(a) jako: Baba (gościnnie)

Karolina Muszalak Karolina Muszalak
Wystąpił(a) jako: modelka

Małgorzata Szeptycka Małgorzata Szeptycka
Wystąpił(a) jako: Redaktorka (gościnnie)

Michał Paszczyk Michał Paszczyk
Wystąpił(a) jako: Dziennikarz (gościnnie)

Andrzej Wieczorek Andrzej Wieczorek
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Renata Kościelniak Renata Kościelniak
Wystąpił(a) jako: Prowadząca (gościnnie)

Tomasz Kwietko-Bębnowski Tomasz Kwietko-Bębnowski
Wystąpił(a) jako: Dziennikarz (gościnnie)

Rafał Widajewicz Rafał Widajewicz
Wystąpił(a) jako: (epizod) (gościnnie)

Bartosz Straburzyński Bartosz Straburzyński
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Hilary Kurpanik Hilary Kurpanik
Wystąpił(a) jako: Jubiler Konstanty Drawicz, dawna miłość pani Heleny, ojciec Kostka (g

Aleksandra Kaleta Aleksandra Kaleta
Wystąpił(a) jako: Uczennica szkoły do której uczęszcza Marysia (gościnnie)

Jadwiga Ziemiańska Jadwiga Ziemiańska
Wystąpił(a) jako: Psychicznie chora dawna sąsiadka Joanny rozmawiająca z matką Szymona

Marek Ryter Marek Ryter
Wystąpił(a) jako:

Piotr Zalewski Piotr Zalewski
Wystąpił(a) jako: Kolega Kostka z Klubu Sportowego (gościnnie)

Anna Imiela Anna Imiela
Wystąpił(a) jako: Panna młoda (gościnnie)

Grażyna Krukówna Grażyna Krukówna
Wystąpił(a) jako: Okońska, matka Patrycji

Maria Macielińska Maria Macielińska
Wystąpił(a) jako:

Krzysztof Ratajczak Krzysztof Ratajczak
Wystąpił(a) jako: Amadeusz

Małgorzata Napiórkowska Małgorzata Napiórkowska
Wystąpił(a) jako: Klientka "Machometa" (gościnnie)

Dominik Żemajtis Dominik Żemajtis
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Zbigniew Górski Zbigniew Górski
Wystąpił(a) jako: Ojciec chłopca, który umarł podczas operacji Szymona (gościnnie)

M. Zaniewski M. Zaniewski
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Jolanta Zalewska Jolanta Zalewska
Wystąpił(a) jako: Bożena, ajentka PZU, później sekretarka prawnika (gościnnie)

Dorota Wróżbicka Dorota Wróżbicka
Wystąpił(a) jako: Kobieta przy barze (gościnnie)

Ryszard Własiuk Ryszard Własiuk
Wystąpił(a) jako: Kelner (gościnnie)

Marcin Trzęsowski Marcin Trzęsowski
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Romuald Ściborski Romuald Ściborski
Wystąpił(a) jako: Chirurg (gościnnie)

Ernest Nosko Ernest Nosko
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Jakub Kaleta Jakub Kaleta
Wystąpił(a) jako: Janusz

Joanna Czarnecka Joanna Czarnecka
Wystąpił(a) jako: Anka

Dariusz Kaliszuk Dariusz Kaliszuk
Wystąpił(a) jako: Perkusista

Marek Kopiowski Marek Kopiowski
Wystąpił(a) jako: Krzyś, chory chłopiec leżący w szpitalu z Byrskim

Agnieszka Kulińska Agnieszka Kulińska
Wystąpił(a) jako: Pielęgniarka (gościnnie)

Katarzyna Hamkało Katarzyna Hamkało
Wystąpił(a) jako: Studentka Ania, opiekunka Mateusza i Antosia Połczyńskich (gościnnie)

Łukasz Pałka Łukasz Pałka
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Marta Kalińska Marta Kalińska
Wystąpił(a) jako: Uczennica szkoły do której uczęszcza Marysia (gościnnie)

Cezary Janik Cezary Janik
Wystąpił(a) jako: Dziennikarz (gościnnie)

Bartosz Kasprzycki Bartosz Kasprzycki
Wystąpił(a) jako: Dziennikarz (gościnnie)

Aleksander Szczygieł Aleksander Szczygieł
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Stanisław Soma Stanisław Soma
Wystąpił(a) jako: Rom (gościnnie)

Piotr Orłowski Piotr Orłowski
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Magdalena Dubas Magdalena Dubas
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Andrzej Dudek Andrzej Dudek
Wystąpił(a) jako: (gościnnie)

Halina Litwiniec Halina Litwiniec
Wystąpił(a) jako: Portierka (gościnnie)

Jacek Piekarski Jacek Piekarski
Wystąpił(a) jako: Taksówkarz (gościnnie)

Monika Dobra-Kaźmierczuk Monika Dobra-Kaźmierczuk
Wystąpił(a) jako:

Andrzej Grzesiczak Andrzej Grzesiczak
Wystąpił(a) jako:

Marek Heinke Marek Heinke
Wystąpił(a) jako:

Konrad Jancewicz Konrad Jancewicz
Wystąpił(a) jako:



eonline

Copyright © 1998-2011 Eonline. Wszelkie prawa zastrzeżone.